В селищі на присадибній ділянці виявлено мінометну міну

07.02.2018 | 14:45
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
false

6 лютого працівники групи піротехнічних робіт Управління ДСНС України у Чернівецькій області знищили мінометну міну калібру 50 мм часів Другої світової війни. Вибухонебезпечний предмет у смт Путилі на присадибній ділянці виявили місцеві мешканці під час копання криниці. Люди повідомили про знахідку рятувальників та правоохоронців, після чого піротехніки, що прибули за викликом, вилучили вибухонебезпечний предмет і знищили його у встановленому порядку.

Як повідомили в Управлінні ДСНС України у Чернівецькій області, це перший вибухонебезпечний предмет, знайдений на території Чернівецької області з початку року. Проте, подібні знахідки на Буковині трапляються регулярно. 
З метою запобігання нещасним випадкам під час їх виявлення, Управління ДСНС України у Чернівецькій області закликає громадян бути обережними. Помітивши підозрілу знахідку, не чіпайте її. Огородіть місце виявлення предмета підручними засобами яскравих кольорів та повідомте про вибухонебезпечний предмет за номером 101 або 102. Пам’ятайте, що недотримання правил безпеки при виявленні вибухонебезпечних предметів може призвести до травмування чи трагічних наслідків.
  •  
-