В рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту “ Я Маю Право!” громадян консультують про їх законодавчі права

09.08.2018 | 12:51
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
false

Сьогодні, 9 серпня, спільно із начальником Путильського відділу обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області Іваном Каптарем, головним спеціалістом  Ігорем Микитчуком, а також начальником відділу “Путильське бюро правової допомоги” Світланою Карапкою у приміщенні Путильського відділу обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області проведено робочу зустріч та обговорено загальнонаціональний правопросвітницький проект “ Я Маю Право!”.

Даний проект реалізується Міністерством юстиції у співпраці з системою безоплатної правової допомоги, територіальними органами юстиції, за підтримки юридичних клінік, міжнародних донорів та партнерів.

Метою проекту є підвищення юридичної грамотності українців та формування нової правової культури в суспільстві. Проект інформує громадян про їхні права та навчає їх, як ці права захищати. Так, за допомогою цього проекту надаються чіткі й зрозумілі поради, як діяти, коли твої права порушують,  коли та за яких умов держава може бути твоїм партнером, як відновити рівність перед законом для кожного українця.

Одним з ключових елементів, яким забезпечується реалізація проекту «Я МАЮ ПРАВО!» є надання громадянам безоплатної правової допомоги.

Також під час зустрічі обговорено подальшу співпрацю із працівниками даного відділу з приводу видачі громадянам довідок, які потрібні для надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Контактна інформація! Звернутися по допомогу до фахівців Вижницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги можна за адресою: Чернівецька область, м. Вижниця, вул. Українська, 100 Б, тел. (0 3730) 2-31-58.

Звернутися до фахівців Путильського бюро правової допомоги можна за адресою: Чернівецька область, Путильський район, смт. Путила, вул. Українська, 178. Телефон: (0 3738) 2-13-33.

Єдиний телефонний номер системи БПД – 0 800 213 103
(дзвінки на вказану телефонну лінію зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України є безкоштовними та приймаються цілодобово).

  •  
-