В Чернівцях пройшов семінар-тренінг “Організації громадянського суспільства як надавачі соціальних послуг”

07.06.2018 | 11:16
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
false

Координатор проектів ОБСЄ в Україні спільно із Київською міською державною адміністрацією, представниками Міністерства соціальної політики України та Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини організували в м. Чернівці одноденний регіональний семінар-тренінг «Організації громадянського суспільства як надавачі соціальних послуг: існуючі механізми регулювання та державного фінансування надання соціальних послуг» за участю представників державних установ Чернівецької, Івано-Франківської, Закарпатської, Черкаської областей (УСЗН, ТЦСО (НСП), РЦСССДМ) та організацій громадянського суспільства.

Путильщину у зазначеному семінарі представили: директор Путильського РЦСССДМ, представники Усть -Путильської сільської ради ( ОТГ), Конятинської сільської ради (ОТГ).

В рамках заходу проведено огляд міжнародного, національного законодавства та кращих практик щодо надання організаціями громадянського суспільства соціальних послуг за кошт державного фінансування. Поінформовано про тенденції делегування державних зобов’язань до ОГС як надавачів соціальних послуг, в контексті залучення досвіду міжнародної практики, так і розвитку національної перспективи, розглянуто питання ефективного залучення ОГС до оцінки потреб та надання послуг. Мова також велась про організацію успішної процедури соціального замовлення, вирішення конфлікту інтересів, ведення обліку, звітності, моніторингу та оцінки.

Головною практичною частиною заходу був тренінг з організації соціального замовлення за участі недержавних суб’єктів.

Основною метою даного заходу стало вивчення досвіду залучення громадських організацій до надання соціальних послуг за рахунок державного замовлення.

  •  
-