Управління Державної служби надзвичайних ситуацій запрошують приєднатись до лав рятувальників, пройшовши відповідне навчання

01.02.2018 | 13:17
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
false

Львівський державний університет безпеки життєдіяльності - це провідний вищий навчальний заклад України в галузі безпеки людини. В університеті здійснюють підготовку фахівців освітньо-кваліфікаційних рівнів бакалавра, спеціаліста та магістра для підрозділів ДСНС України, інших міністерств, відомств та служб, приватних організацій, які займатимуться питаннями безпеки у всіх її сферах.

Це інформаційна і транспортна безпека, пожежна і техногенна безпека, екологія та охорона навколишнього середовища, охорона праці тощо.

До складу Університету входять:

- Інститут пожежної та техногенної безпеки;

- Інститут цивільного захисту;

- Гуманітарний факультет;

- Вінницьке вище професійне училище;

-  Ліцей цивільного захисту.

Курсанти ЛДУ БЖД під час навчання проживають в сучасних та комфортних гуртожитках, забезпечуються щоденним 3-х разовим харчуванням, форменим одягом, безкоштовним лікуванням, щомісячно мають змогу відвідувати різноманітні гуртки, спортивні секції, читальні зали.

Однією із основних переваг навчального закладу є обов’язкове працевлаштування випускників в підрозділах ДСНС України з одночасним присвоєнням спеціального звання лейтенант служби цивільного захисту.

Проходження служби в підрозділах ДСНС України

Особи рядового і начальницького складу ДСНС України під час проходження служби (навчання)  звільняються від військового обов’язку та перебувають на спеціальному обліку ДСНС України.

Законодавством України встановлено термін проходження служби в підрозділах ДСНС України, що становить 25 років. Навчання в ЛДУ БЖД на денній формі  зараховується до загального стажу проходження служби.

Під час проходження служби  особи рядового і начальницького складу забезпечуються форменим та спеціальним одягом, безкоштовним  лікуванням та медико - психологічною реабілітацією.

Щорічні основні та інші види відпусток, а також звільнення від виконання обов’язків у зв’язку із хворобою,  службові  відрядження,  як за  кордон, так і в межах України оплачують

Соціальний захист

Особи рядового і начальницького складу мають право на:

- медичне та санаторно-курортне забезпечення себе та членів сім’ї;

- забезпечення житлом;

- знижку при оплаті комунальних послуг;

-виплату одноразової грошової допомоги у разі загибелі, травми або поранення, захворювання чи інвалідності.

За інформацією щодо умов вступу звертатись за адресою:

смт. Путила, вул. Українська, 84, Путильський РС  Управління ДСНС України у Чернівецькій області, тел.. 2-18-72, 2-10-06 або м. Чернівці, вул. Комарова, 1А, Управління ДСНС України у Чернівецькій області, тел. (03722) 4-01-32

  •  
-