У відділі культури підвели підсумки роботи за 2017 рік

08.02.2018 | 17:02
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
false

Сьогодні за участю заступника начальника, начальника відділу культосвітніх установ, мистецтв та кіно облдержадміністрації Тетяни Шарагової,  директора  Чернівецького обласного музею народної архітектури та побуту Івана Пілата, голови райдержадміністрації Миколи Савчука, начальника  фінансового управління райдержадміністрації Тетяни Назарової  на базі Сергіївського сільського будинку культури  підведено  підсумки  роботи відділу культури райдержадміністрації за 2017 рік.

Розпочалась нарада з представлення музичних номерів вихованцями Путильської музичної школи, районного будинку культури та народних аматорських колективів району. Далі начальник відділу культури райдержадміністрації Василь Нестор доповів про роботу в галузі культури за минулий 2017 рік.

Тетяна Шарагова привітала кращих працівників культури району та вручила грамоти облдержадміністрації, цінні подарунки.

В свою чергу Микола Петрович також привітав бібліотекарів, культорологів, митців зауваживши: «Ви робите добру, корисну справу  - насправді виховуєте молоде покоління та підтримуєте традиції. По колективах  є багато молодих фахівців, які гідно підсилюють Вашу роботу. Тим не менше в нас є декілька  проблем - перш за все це будинок культури, який ми старатимемось в цьому році відремонтувати. Крім того, хочу закликати до співпраці з головами об’єднаних територіальних громад та щиро подякувати за Ваші досягнення, гідне представлення району на різних заходах обласного, районного рівня, міжнародних фестивалях».

На сам кінець за багаторічну сумлінну працю, значний внесок в галузі культури та активну громадську позицію кращим працівникам відділу культури вручено грамоти  районної державної адміністрації.

  •  
-