У ході проведення апаратної наради проаналізовано стан державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців

09.10.2018 | 09:49
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Новоселицький район

За словами завідуючої сектором з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Євдокії Якимчук, протягом 9 місяців 2018 року до сектору державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців надійшло всього 913 заяв.

З питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно надійшло 461 заяв, в тому числі: про реєстрацію права власності на нерухоме майно – 328 заяв; про реєстрацію інших речових прав (право оренди та право постійного користування) – 52 заяви; про внесення змін до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно – 28 заяви; про надання інформації – 53 заяви.
З початку року прийнято 2 рішення про відмову в державній реєстрації прав згідно статті 24 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно. Оскаржень рішень державних реєстраторів до Головного територіального управління юстиції в суді не було.
За січень-вересень 2018 року працівниками сектору прийнято 452 заяви суб’єктів господарювання для проведення реєстраційних дій, із них: з питань державної реєстрації – 176 заяв; з питань державної реєстрації припинення – 181 заяв; з питань змін до відомостей, що містяться в Єдиному Державному реєстрі - 84 заяв; державна реєстрація включень до Єдиного державного реєстру відомостей - 2 заяви по фізичних особах-підприємцях; внесено рішень засновників (учасників) юридичної особи або уповноваженого ними органу, щодо припинення юридичної особи в результаті ліквідації – 5; внесено рішень засновників (учасників) юридичної особи або уповноваженого органу щодо реорганізації юридичної особи – 3.
По 4 юридичних особах внесено запис про початок процесу проведення спрощеної процедури державної реєстрації припинення юридичної особи в результаті ліквідації.
В результаті діяльності сектору за 9 місяців 2018 року надійшло коштів до районного бюджету в сумі – 71 402 грн.
За період діяльності сектору рішень судів про скасування записів в Державних реєстрах за рішеннями державних реєстраторів сектору не було.
З метою роз’яснення чинного законодавства працівниками сектору постійно надаються консультації з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців громадянам, працівникам центру надання адміністративних послуг, виконавчим комітетам селищної та сільських рад району.

  •  
-