У ході проведення апаратної наради Микола Савчук до виконання дав низку доручень

12.03.2018 | 12:22
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
false

Під керівництвом голови районної державної адміністрації сьогодні відбулась щопонеділкова апаратна нарада, участь в якій прийняли очільники структурних підрозділів райдержадміністрації та начальники районних служб.

З метою проведення традиційного районного свята «Полонинська ватра - 2018» на належному рівні голова райдержадміністрації Микола Савчук закликав  керівників служб відповідально віднестись до виконання поставлених перед ними завдань щодо підготовки дійства та зазначив, що очікує на слушні пропозиції по внесенню нововведень по його організації. Принагідно він додав: «Спільно ми маємо попрацювати над оновленням та презентацією дійства, визначитись із бюджетом свята, включно із витратами на виготовлення презентаційно-рекламної продукції тощо. Також потрібно ретельно підійти до відбору колективів, які під час свята даватимуть концертні номери».

З 1 квітня 2018 року, в рамках здійснення реформи медицини, стартують нові правила для лікування хворих на рівні первинної ланки. Відтак, у ході наради керівництву КЗ «Путильський центр ПМСД» дано доручення провести серед населення інформаційну кампанію, повідомляючи людей про нововведення, які зовсім скоро ввійдуть в дію.

Із приходом весни питання відновлення дороги державного значення та місцевих доріг постає з кожним днем все актуальніше. Як поінформував начальник філії «Путильський райавтодор» Сергій Пукало, проведення ямкового ремонту дорожнього полотна заплановано на кінець березня. Разом з тим, щоби  привести до ладу дороги місцевого значення, по яких здійснюється підвіз школярів голова райдержадміністрації доручив підготувати відповідного листа із напрацьованими з нашого боку пропозиціями, якого спрямувати на адресу голови обласної державної адміністрації Олександра Фищука.

У ході наради також обговорено питання поновлення навчального процесу в загальноосвітніх навчальних закладах району після карантину та продовження роботи над оптимізацією мережі бюджетних установ району. 

  •  
-