У ході апаратної наради розглянуто актуальні на часі питання

05.02.2018 | 10:57
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
false

У ході проведення 5 лютого апаратної наради голова райдержадміністрації підсумував результати здійсненої структурними підрозділами райдержадміністрації протягом минулого тижня роботи та визначив низку напрямків, над якими необхідно працювати на перспективу.

Першочергово мова йшла про реалізацію ініціативи районної виконавчої влади щодо створення в районі тимчасового інфекційного стаціонару, адже хворі на кір не в змозі отримати належне лікування на базі районної лікарні, зважаючи на ремонт інфекційного відділення. Для цього на минулому тижні до району запрошено представників обласних санепідемічних служб, які після огляду підібраних приміщень мали надати відповідні висновки.

За результатами наради в обласній державній адміністрації Микола Петрович поінформував про виклики, які стоять перед загальноосвітніми закладами району в частині впровадження з 1 вересня 2018 року нового для вчителів та учнівства проекту «Нова українська школа».

Зважаючи на обмеженість районного бюджету 2018 року очільник району  нагадав керівникам районних структур про дотримання фінансової дисципліни та раціональне використання коштів.  

З-поміж обговорених на нараді питань - продовження роботи по відновлення роботи пропускних пунктів в селі Руська та Шепіт та надання методичної допомоги об’єднаним територіальним громадам, в частині написання місцевих програм ОТГ, через які б здійснювалось фінансування окремих галузей та напрямків.

У завершенні наради голова районної державної адміністрації дав доручення підготувати проект розпорядження про проведення районного свята «Полонинська ватра», дата проведення якого цього річ збігається із релігійним святом Святої Трійці, а тому буде перенесено на тиждень вперед на 20 травня 2018 року.    

  •  
-