Ти творець власної “Книги життя”. Під таким гаслом відбувся інформаційно-профілактичний лекторій з елементами тренінгу

04.06.2018 | 15:23
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
false

За ініціативи Путильського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації в Чернівецькій області» та районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з представниками відділення "Путильське бюро правової допомоги" в приміщенні бюро правової допомоги проведено інформаційно-просвітницький захід з елементами відеолекторію з особами молодіжного віку, які засуджені до покарань не пов’язані з позбавленням волі під назвою «Ти творець власної «Книги життя».

Організатори вважають, що кожна людина може потрапити в складну життєву ситуацію, але щасливий той, у кого є сім’я і багато друзів, та буває й так, коли потрібна порада чи допомога, а близької людини поряд немає. Саме тому РЦСССДМ та Путильське бюро правової допомоги запросила 11 осіб молодіжного віку, які засуджені до покарань не пов’язані з позбавленням волі, щоб стати для них тією людиною, а вірніше тією установою куди вони могли б прийти за порадою, за допомогою, або просто поспілкуватися.
На заході були створені сектори: інформаційно-довідковий, правовий, соціальний та сектор досліджень. У секторах учасники заходу отримали консультації щодо здобуття освіти, працевлаштування, прав людини, здорового способу життя.

Також під час зустрічі представили відеосюжет про людей, які опинившись у  складних життєвих ситуаціях,  не втрачають віри, надії та змінюють своє життя на краще.Сподіваємось, що корисна інформація, здобута під час відеолекторію, а також позитивні приклади допомогли молодим особам, які похитнулись у житті, стати на вірний шлях.

 

  •  
-