Стартує Всеукраїнська екологічна акція «Посади дерево миру»

20.04.2018 | 08:53
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
false

У суботу, 21 квітня 2018 року, у День довкілля стартує весняна Всеукраїнська безстрокова екологічна акція «Посади дерево миру».

Мета акції –  привернення уваги українців до екологічних проблем, формування дбайливого ставлення до  навколишнього природного середовища, роз’яснення важливості збереження природної спадщини, підвищення рівня екологічної свідомості та еко-патріотизму, прагнення берегти природу рідної землі та  країну.

Мінприроди постійно підтримує громадські ініціативи направлені на збереження природи та озеленення парків та скверів.

Запрошуємо всіх бажаючих підтримати ініціативу Мінприроди і долучившись  до безстрокової екологічної акції висадити своє дерево на Алеї миру!

Нагадаємо, що екологічна акція «Посади дерево миру» стартувала  в  Україні 5 листопада 2016 року за ініціативи Української греко-католицької церкви та була підтримана Мінприроди.

Акція розпочалася в Міжнародний день попередження  експлуатації  навколишнього середовища  під час війни і військових конфліктів  з метою привернення уваги  суспільства до катастрофічних соціально-екологічних наслідків війни на сході України та  до непоправної шкоди,  завданої  природним ресурсам України.

Більше ніж 100 у містах і сілах по всій території України були  висаджені фруктові, хвойні  та декоративні Алеї Миру. Минулого року до акції приєдналися національні природні парки та заповідники, місцеві органи влади, представники Української православної церкви Київського патріархату та Духовне управління мусульман України.

 

  •  
-