Служба зайнятості допомагає безробітним у пошуку підходящої роботи

04.10.2018 | 08:46
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Новоселицький район

3 жовтня 2018 року на базі Путильської районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості відбувся семінар з техніки пошуку роботи «Підготовка резюме» для безробітних осіб, що перебувають на обліку.
Резюме – один із найефективніших інструментів пошуку роботи. Це короткий виклад найбільш важливих для потенційного роботодавця фактів біографії, в основному пов'язаних із досвідом роботи, навичками й знаннями.

Відеорезюме – це невеликий за часом, знятий на камеру самопрезентаційний матеріал, в якому здобувач розповідає про себе: біографія, професійні навички та досягнення, а також особистісні особливості.
Провідний фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Марія Іванюк ознайомила присутніх зі структурою резюме, охарактеризувала його основні види та детально прокоментувала вимоги до заповнення кожного з блоків документа.
Під час семінару присутні отримали практичні поради у написанні ефективного документа, мали нагоду скласти та презентувати власне резюме. Одна безробітна особа скористалася програмою «Конструктор резюме», надала згоду на обробку та передачу персональних даних у вигляді відеорезюме з метою працевлаштування безпосередньо роботодавцям.

  •  
-