Ситуація із захворюванням на кір в Путильському районі

16.04.2018 | 16:43
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
false

Як  інформує в.о. завідувача Путильським районним лабораторним відділенням  Людмили Петрик, за оперативними даними Путильського районного лабораторного відділення Вижницького міжрайонного відділу лабораторних досліджень ДУ «Чернівецький обласний лабораторний центр МОЗУ» впродовж 15-ти тижнів 2018 року в районі на кір захворіли 250 людей, з них:  41  дорослих  та  209 дітей.

Найбільше людей захворіли на території Конятинської ОТГ (133), Путильської селищної ради (43), Сергіївської сільської ради (29), Киселицької сільської ради ( 14 ), Усть-Путильської ОТГ (13), Дихтинецької сільської ради (9), Селятинської ОТГ (8), Підзахаричівської сільської ради (1). У 24 хворих перебіг захворювання супровожувався ускладненнями. На даний час летальних випадків в районі не реєструвалось.

Нагадуємо, що ліків від кору не існує. Кір – це дуже небезпечне і дуже заразне вірусне захворювання, що швидко поширюється, 9 із 10 людей, з якими контактувала інфікована людина, теж захворіють, якщо вони були не щеплені чи не перехворіли на кір. Зупинити спалах може тільки вакцинація. Міністерство охорони здоров’я закликає батьків захистити своїх дітей та зробити їм  профілактичне щеплення проти кору в тому разі, якщо вони не отримали щеплення згідно з календарем.  Нагадуємо батькам: якщо вашій дитині скоро виповнюється рік або 6 років, їй необхідно зробити щеплення за календарем щеплень. Якщо  дитина пропустила першу чи другу дозу вакцини КПК за графіком, зверніться до медичного закладу для якнайшвидшого отримання безоплатного щеплення.

  •  
-