Рятувальники закликають людей дбати про свій безпечний відпочинок

14.05.2018 | 11:04
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
false

Під час проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення важливим є регулярність таких заходів. Адже якщо постійно нагадувати громадянам правила безпечної поведінки можна попередити різні надзвичайні ситуації. Так, 11 травня рятувальники навчали правил безпечного відпочинку місцевих жителів, пройшовши берегом річки Путилки та побувавши у лісовому масиві поблизу села Киселиці.

Під час рейдів рятувальники навчили громадян основних правил безпечного відпочинку. Зокрема, вогнеборці наголосили, що у лісі розводити багаття можна лише на добре розчищених галявинах на безпечній відстані від дерев. Окрім цього, треба завжди гасити полум’я, покидаючи місце відпочинку, прибирати за собою все сміття. Щоб запобігти виникненню пожеж в екосистемах, а також небажаним наслідкам від них, фахівці Служби порятунку закликали громадян дбати про свій відпочинок та не легковажити правилами безпеки.

Також рятувальники провели роз’яснювальну роботу задля попередження нещасних випадків на воді. Незважаючи на те, що купальний сезон ще не розпочався, у Чернівецькій області на водоймі вже загинула одна людина. Тому, спілкуючись із громадянами, рятувальники акцентували увагу на тому, що небезпечно купитися у водоймах, де відпочивальники не обізнані із специфікою ріки, відпливати далеко від берега, заходити у воду у нетверезому стані, а дітям – купатися у ставках та річках без нагляду дорослих.

Оскільки температурні показники сприяють відпочинку людей на природі, фахівці Управління ДСНС й надалі здійснюватимуть профілактичні заходи, спрямовані на попередження виникнення пожеж в екосистемах та нещасних випадків під час перебування на водоймах.

 

  •  
-