Рятувальники Путильського РС УДСНС України в Чернівецькій області вдосконалили свої навички під час гасіння умовної пожежі в лікарні

12.07.2018 | 09:21
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
false

10 липня у селищі Путила відбулися тактико-спеціальні навчання рятувальників. Оскільки основною метою цих навчань було відпрацювання дій вогнеборців під час ліквідації пожежі у лікувальному закладі з масовим перебуванням людей, проходили вони у Путильській центральній районній лікарні.

За задумом, у результаті короткого замкнення електромережі на другому поверсі установи загорівся трансформатор та сталася умовна пожежа. Працівники лікарні, помітивши загорання, повідомили про подію рятувальників та почали проводити евакуацію пацієнтів із приміщення. За викликом прибув черговий караул Державної пожежно-рятувальної частини № 6 смт Путили. Вогнеборці оперативно провели розвідку в приміщенні та вивели у безпечне місце людей, котрі залишились всередині будівлі. Одночасно із цим пожежно-рятувальний підрозділ відпрацьовував свої дії за гасіння пожежі.

Ліквідувавши умовну пожежу, учасники тактико-спеціальних навчань підсумували результати відпрацювань, під час яких було оцінено реальний стан підготовленості медичного персоналу і рятувальників до реагування на загрозу та виникнення пожежі у приміщені лікарні.

Загалом подібні навчання для вогнеборців проводяться регулярно, адже такі заходи дають змогу підвищити професійну майстерність рятувальників та покращити взаємодію між фахівцями Служби порятунку та працівниками закладів охорони здоров’я, тим самим, підвищити рівень безпеки громадян, котрі перебувають у лікувальних закладах.

 

  •  
-