Регіональною комісією відібрано чотири інфраструктурні об’єкти Путильщини, які можуть фінансуватись за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2018 році

04.04.2018 | 14:56
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
false

Вчора, 3 квітня, в обласній державній адміністрації відбулось засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

Подані до розгляду Путильською райдержадміністрацією об’єкти, які потребують коштів на капітальний ремонт, а саме - стадіон імені Гусіна «Карпати» (6,14 млн.грн.), районний будинок культури (1,42 млн. грн.), будівництво Усть-Путильської загальноосвітньої школи (4,5 млн.грн.) членами комісії були відібрані, як такі, що можуть фінансуватись за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2018 році. Водночас інформуємо, що в березні нинішнього року додатково передбачено на капітальний ремонт інфекційного відділення КЗ «Путильська центральна лікарня» (1,4 млн. грн.).

Дані об’єкти будуть подані на розгляд  Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства в установленому порядку.

Між тим, умовами відбору передбачено спів фінансування даних проектів в розмірі 10 відсотків з місцевого бюджету. 

Потреба в відновленні соціальних, культурних та спортивних об’єктів є вкрай важливою для наших мешканців. З цього приводу виконавча влада району попередньо зверталась до різних високопосадовців та інстанцій. І як наслідок підтримку знайдено за сприяння крайової влади, в особі голови обласної державної адміністрації Олександра Фищука. Разом з тим, ми вдячні членам регіональної комісії за розуміння нагальних проблем Путильщини та підтримку у їх позитивному вирішенні.

  •  
-