Районна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій розглянула важливі питання із життєзабезпечення району та прийняла низку рішень

09.02.2018 | 13:42
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
false

8 лютого за головування першого заступника голови райдержадміністрації – голови районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Михайла Ямницького відбулось чергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Участь у роботі комісії прийняв голова районної державної адміністрації Микола Савчук. 

Зважаючи на погіршення погодних умов, члени комісії обговорили ситуацію, яка склалась на території району. Зокрема, за інформацією керівників служб, всі системи життєдіяльності району працюють стало, автошляхи розчищені, аварійних відключень не було – електропостачання забезпечено у всіх населених пунктах.

В продовження теми також обумовлено функціонування в районі стаціонарних  пунктів обігріву. За інформацією начальника Путильського РС УДСНС України в Чернівецькій області Михайла Співака, наразі розгорнуто 36 стаціонарних пункти обігріву, які розміщені у приміщеннях ФАПів та КЗ «Путильська ЦРЛ».

Відповідні проти епідеміологічні заходи напрацьовано при розгляді питання про захворювання на ГРВі. За даними Путильського районного лабораторного відділення Вижницького міжрайонного відділу лабораторних досліджень всього за епід сезон в період з 28.09.2017 року по 09.02.2018 року за медичною допомогою до медичних працівників звернулось 1808 осіб, в тому числі 1360 дітей віком до 17 років. 

У відповідності до порядку денного члени комісії розглянули довідку (висновок) про надання організаційно-методичної допомоги щодо обстеження приміщень, запропонованих районною державною адміністрацією для розміщення інфекційного стаціонару. Як наслідок, за підсумками проведеної роботи, для тимчасового розгортання інфекційного стаціонару на території Путильського району рекомендовано будівлю амбулаторії загальної практики сімейної медицини с. Яблуниця або споруду незавершеного будівництва бактеріологічної лабораторії, за умови приведення цих приміщень у відповідність до вимог Державних будівельних норм України «Заклади охорони здоров’я» ДБН В.2.2.-10-2001.

Під час засідання також прийнято відповідні рішення щодо вжиття невідкладних заходів з підготовки та пропуску  льодоходу, повені, паводків у Путильському  районі, забезпечення пожежної безпеки населених пунктів району, щодо не допущення загибелі людей на пожежах та попередження нещасних випадків з людьми на водних об’єктах у зимовий період 2018 року.           

        

  •  
-