Путильський РС УДСНС застерігає громадян Путильщини дотримуватися правил пожежної безпеки

24.04.2018 | 15:13
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
false

Станом на 23 квітня 2018 року в Чернівецькій області зареєстровано 410 пожеж проти 321 пожежі за аналогічний період 2017 року, кількість пожеж збільшилась на 27,7%.  У Путильському районі спостерігається зростання кількості пожеж   77,8% (16 проти 9).

Основними причинами виникнення пожеж є:

- необережне поводження з вогнем –

- порушення правил улаштування та експлуатації електроустановок

- порушення правил улаштування та експлуатації печей та димарів

З метою вжиття додаткових заходів щодо зменшення кількості пожеж в житловому секторі і негативних наслідків від них Путильський РС УДСНС застерігає громадян Путильщини дотримуватися правил пожежної безпеки.

Відзначимо основні вимоги, як уникнути пожежі: не застосовуйте несправні чи саморобні електрозапобіжники; періодично перевіряйте стан електропроводки в будинку (квартирі) за допомогою фахівців і вчасно усувайте несправності; не користуйтеся несправними вимикачами, розетками, патронами; не заклеюйте електропроводку шпалерою, правильно кріпить її до конструкцій, стель, стін; праски, плитки і електрочайники, самовари та кавоварки необхідно встановлювати на неспалювані підставки подалі від штор та інших горючих предметів. Не залишайте без нагляду включені в мережу електроприлади, ідучи з будинку їх необхідно обов`язково вимикати. Не довіряйте монтаж електропроводки некваліфікованим громадянам. Особливо обережними необхідно бути при користуванні газовими приладами.

 

 

 

 

 

 

  •  
-