Путильська районна державна адміністрація висловлює співчуття родині журналіста Михайла Ревуцького

10.07.2018 | 10:42
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
false

Цей світ полишила талановита людина, яка за свого життя в повній мірі проявила свій багатогранний талант літератора, журналіста, публіциста, краєзнавця, фольклориста. Михайло Олександрович народився на 13 грудня 1925 року на Путильщині в селі Плоска.

Після закінчення історичного факультету Чернівецького державного університету, відділення журналістики Вищої партійної школи з 1956 року очолював колективи редакцій Путильського друкованого видання "Зоря Карпат" та Глибоцької районної газети. Далі працював старшим редактором обласного радіо, заступником головного редактора, головним редактором Чернівецького телебачення. Працював керівником прес-служби обласного центру здоров'я в Чернівцях. Автор таких відомих книг, як «Путила: путівник», «Край шовкової косиці», присвячену 500-річчю першої писемної згадки про Путилу, «Гуцульські співаночки»,  «Ой, заграв би на флоярі»,  «Храм мого дитинства», «Там, де гори сині» та інші.

Сумуємо разом з родиною з приводу непоправної втрати. Нехай свіча памяті про дорогу людину горить вічно, а Господь оселить душу покійного у небесному царстві. 

  •  
-