Путила прийняла естафету всеукраїнської акції «Велика Українська Хода»

13.02.2018 | 14:25
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
false

Сьогодні, 13 лютого, путильчани зустріли військових волонтерів Катерину Валевську та Оксану Герасименко, які започаткували та проводять містами та селами нашої держави всеукраїнську акцію «Велика Українська Хода».  В рамках акції на центральній площі  селища розгорнуто бойові прапори військових підрозділів та бригад, які в зоні проведення АТО дають відсіч агресору, прапори, які надали матері загиблих синів в наслідок російської агресії, прапори з прифронтових міст Луганської та Донецької областей.

Тут же представлено виставку шевронів підрозділів, особистих речей бійців, фрагменти куль, снарядів, з якої обстрілює наших захисників ворог.

Щиросердно привітали на путильській землі волонтерів голова районної державної адміністрації Микола Савчук, голова районної ради Микола Шевчук, військовий комісар Путильського РВ Мирослав Рожка, голова громадської організації «Об’єднання учасників АТО в Путильському районі» Ростислав Клокол. Виступаючі подякували волонтерам за унікальну, в своєму роді, організовану патріотичну акцію, мета якої згуртувати український народ навколо ідеї державності, вшанувати подвиг Героїв Майдану та Героїв російсько-української війни, об’єднати всіх українців в прагненні миру.

Організатори акції розповіли, що перший прапор був підписаний 14 вересня 2014 року на Майдані Незалежності у Києві і звідти вирушив Україною. Вже більше 2 км прапорів побували у всіх містах України, в прифронтовій зоні та зоні проведення антитерористичної операції.

В пам’ять про загиблих земляків – Олександра Зайця, Олександра Чигрина, Сергія Потарайка, Дмитра Горбана та всіх захисників нашої держави учасники акції хвилиною мовчання вшанували їх світлу пам'ять та спільно виконали Гімн України.

В рамках акції до когорти прапорів, які будуть слідувати з міста в місто долучено і стяг Путили. Першим свої побажання на полотнищі залишив Микола Савчук. В своєму посланні голова райдержадміністрації побажав єдності українському народові, бо в єдності ми непереможні. Далі кожен охочий мав нагоду залишити на прапорі найкращі побажання – головне, з яких – мир в єдиній і соборній Україні.

Слід відмітити, що Путила стала завершальною в турі по Буковині. Після цього волонтери повезуть прапори до Верховини, що на Франківщині.

 

  •  
-