Процвітання та нових творчих злетів із нагоди ювілею бажали Путильському центру дитячої та юнацької творчості

01.06.2018 | 15:09
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
false

Прекрасний 65-річний ювілей сьогодні святкувала уся дружня родина Путильського районного центру дитячої та юнацької творчості. Вихованці, педагоги, численні друзі, гості та запрошені зібрались на організоване спеціально до цієї дати свято на центральній площі селища.

До педагогічного та учнівського колективу із вітальними словами звернулись перший заступник голови районної державної адміністрації Михайло Ямницький, завідуюча методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Любов Шевчук, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Тетяна Фрасинюк, керуюча справами районної ради Руслана Скидан. Посадовці побажали наснаги та процвітання закладу позашкілля, а вихованцям - здобуття нових творчих висот, мистецьких, спортивних та наукових злетів.

Враховуючи плідні результати роботи викладачів, здобуття призових місць вихованцями гуртків центру у різноманітних конкурсах, фестивалях представниками виконавчої та представницької влади району вручено викладачам та учням закладу грамоти та подяки.  

З приємністю присутні аплодували ветеранам та колишнім викладачам центру, які протягом багатьох років привносили свій внесок у процвітання позашкілля в районі.

Віншування чередувалось із сценічними виступами одарованих дітей, які незмінно супроводжувались аплодисментами присутніх.

В рамках свята проходив конкурс малюнку на асфальті та спортивні змагання, проведені серед дітей із настільних видів спорту: шахів та шашок. 

Для всіх охочих помилуватись витворами рук одарованих дітей організовано виставку дерев'яних виробів, м'ягкої іграшки, малюнків та фотосвітлин. Центральним експонатом виставки було інстальоване писанкове дерево, прекрашене писанками, тендітними вишитими рушничками, м'ягкими  іграшками. 

  •  
-