Про впровадження електронної звітності у 2018 році

13.02.2018 | 15:08
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
false

Управління Казначейства у Путильському районі повідомляє, що в рамках реалізації Плану заходів щодо модернізації системи бухгалтерського обліку в державному секторі на 2016-2018 роки, затвердженого Міністерством фінансів України від 28.11.2016 № 1038, Державною казначейською службою України створена Система подання електронної звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів і державними цільовими фондами АС «Є-Звітність», яка відповідно до наказу Казначейства від 27.12.2017 № 421 введена в дослідно-промислову експлуатацію.

АС «Є-Звітність» передбачає створення особистого електронного кабінету розпорядникам (одержувачам) бюджетних коштів, які складають та подають фінансову та/або бюджетну звітність до органу Казначейства за місцем обслуговування. АС «Є-Звітність» - це єдиний формат подання електронної звітності клієнтів Казначейства і є важливим кроком одернізації системи бухгалтерського обліку в державному секторі.

З метою підготовки до здачі фінансової та бюджетної звітності в електронному вигляді з використанням АС «Є-Звітність», починаючи зі звітності за І квартал 2018 року клієнтам Казначейства необхідно до 28 лютого поточного року здійснити заходи щодо підключення до системи АС «Є-Звітність». Дорожня карта щодо підключення до системи та її детальний опис розміщено на веб-порталі Казначейства у розділі «Електронні сервіси».

З питань щодо підключення та функціонування системи АС «Є-Звітність» клієнтам Казначейства необхідно звертатись до районного управління.

 

 

  •  
-