Привітання голови районної державної адміністрації М.Савчука та голови районної ради М.Шевчука з Днем Національної поліції України

04.07.2018 | 08:52
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
false

                    Шановні працівники Національної поліції!

Від імені виконавчої та представницької влади району прийміть щирі вітання з професійним святом. Національна поліція України створена для забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічного порядку та громадської безпеки. 

Сьогодні Ви з честю виконуєте свій службовий обов’язок, охороняючи життя та спокій наших громадян, стоячи на варті законності та правопорядку у суспільстві, без чого неможливий подальший розвиток нашої держави. 
У цей день вітаємо всіх, для кого служба в поліції стала справжнім покликанням, а боротьба з порушниками закону – справою всього життя. Адже честь і гідність, бажання працювати і змінювати країну на краще – це ті основні якості, які повинен мати працівник нової поліції. Впевнені, що ваші ряди будуть все більше поповнюватися молодими, досвідченими і самовідданими людьми, які вирішили присвятити своє життя справі справедливості, совісті та честі.
Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров’я, миру, злагоди, вірності службовому обов’язку та успішної служби на благо Українського народу!

  •  
-