При призначення субсидії необхідно вказувати достовірні дані, в іншому разі – в призначенні буде відмовлено або припинено виплати

14.06.2018 | 08:36
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
false

 Шановні мешканці області, які звертаються за призначенням субсидій!

Департамент соціального захисту населення Чернівецької обласної державної адміністрації звертає Вашу увагу про надання достовірних даних при заповненні заяви та декларації про доходи і витрати для призначення субсидій.

У разі подання недостовірних або неповних відомостей про осіб, які входять до складу домогосподарства, членів сім'ї домогосподарства, їхні доходи, майновий стан і витрати, Вам буде відмовлено у призначенні субсидії, або припинення її надання. У такому разі, Ви будете зобов’язані повернути готівкою перераховану (виплачену) суму житлових субсидій. Перевірка достовірності даних (верифікація) здійснюється Міністерством фінансів України, відповідно до постанови КМУ від 18.02.2016 р. №136.

УВАЖНО ПЕРЕВІРЯЙТЕ НАПИСАНІ ВАМИ ДАНІ!

У разі необхідності, Ви можете звернутись за роз’ясненням до спеціалістів управління соціального захисту населення за Вашим місцем реєстрації, соціальних працівників при сільських радах, а  також до Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації ((03722)45537).

  •  
-