Предтавники гуцульських регіонів зібрались на засідання Організаційного комітету з проведення XXVI Міжнародного Гуцульського фестивалю

06.07.2018 | 14:30
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
false

5 липня делегація від Путильського району у складі першого заступника голови районної державної адміністрації Михайла Ямницького, завідувача сектору культури районної державної адміністрації Василя Нестора та художнього керівника районного будинку культури Олени Грималюк взяли участь у засіданні Організаційного комітету виконкому Яремчанської міської ради.

Засідання відкрив голова Яремчанської міської ради, голова Оргкомітету фестивалю Тарас Клим’юк. Він розповів про фестивальну ходу, відкриття фестивалю та відповів на запитання присутніх. На засіданні виступила також начальник відділу культури міськвиконкому, голова журі фестивалю Оксана Кухарук, яка ознайомила з розміщенням сценічних майданчиків, де відбуватимуться конкурсні програми та оголосила, де проводитимуть виїзні концерти аматорські колективи районів.  Також було проведено жеребкування участі районів у конкурсах фестивалю. За результатами жеребкування Путильський район  в усіх конкурсах під № 1. З концертом наш район прийматиме село Яблуниця. Сам концерт проходитиме на полонині «Перці», де 27 липня проходитиме свято гуцульської фіри.

  •  
-