Представники виконавчої влади Путильщини прийняли участь в виїзній нараді, присвяченій питанням децентралізації управлінння дорогами загального користування місцевого значення

01.02.2018 | 08:40
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
false

Питання децентралізації управління автодорогами загального користування місцевого значення розглянуто 31 січня, під час виїзної наради у м. Вижниця, яку провів в.о. голови обласної державної адміністрації Михайло Павлюк.

В нараді взяли участь начальник управління житлово-комунальгого господарства облдержадміністрації Олександр Левченко, голова Вижницької райдержадміністрації Руслан Сенчук, голова Вижницької районної ради Михайло Андрюк, представники Вижницької, Путильської та Кіцманської райдержадміністрацій та районних рад, керівники об’єднаних територіальних громад краю, фахівці обласних управлінь доріг та поліції, районних філій «Облавтодору». Путильщину на заході представляли перший заступник голови райдержадміністрації Михайло Ямницький, начальник відділу економічного розвитку райдержадміністрації Роман Чопа та начальник філії «Путильський райавтодор» Сергій Пукало.

Відповідно до закону про Державний дорожній фонд України, який вступив у дію з 01 січня 2018 року, Чернівецькою облдержадміністрацією ініційовано проведення робочих виїзних нарад щодо реформування дорожньої галузі Чернівецької області.

В рамках наради Михайло Павлюк ознайомив присутніх з першочерговими завданнями після передачі автомобільних доріг загального користування місцевого значення на баланс виконавчої влади, порядком розподілу запланованої частини коштів між районами та ОТГ. Посадовець також зауважив, що проведення децентралізації системи управління дорожнім господарством дасть змогу прозоро розпоряджатися наявними коштами та ефективно здійснювати будівництво, ремонт, обслуговування та утримання доріг, що, відповідно, позитивно вплине на стан автодоріг краю. Зі співдоповідями виступили представники обласної виконавчої влади та служби автомобільних доріг Чернівецької області. Учасники наради – представники райавтодорів та ОТГ - взяли активну участь в обговоренні питань утримання, експлуатації та будівництва доріг, висловлюючи свої зауваження та пропозиції.

Таким чином, на виїзних нарадах були створені умови для представників райдержадміністрацій, ОТГ, райавтодорів, інших, зацікавлених у реформі дорожнього господарства суб’єктів, отримати інформацію про впровадження Дорожнього фонду, децентралізацію дорожнього господарства. Обласною виконавчою владою були окреслені ключові невідкладні завдання на найближчий час по підготовці до ремонту та утримання доріг місцевого значення та доріг й вулиць комунальної власності. 

У рамках реформи системи дорожнього господарства у п’ятницю, 2 лютого, під головуванням Михайла Павлюка відбудеться перше робоче засідання Координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху за участю представників управлінь поліції, Укртрансбезпеки у Чернівецькій області, структурних підрозділів, відповідальних за даний напрямок роботи. 

 

  •  
-