Представники субєктів соціальної роботи на території Сергіївської сільської ради провели рейд-перевірку сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах

10.08.2018 | 10:06
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
false

З метою раннього виявлення та своєчасного вивчення потреб сімей, а для деяких і контролю за створенням умов проживання та виконанням батьківських обов’язків, вчора 09 серпня 2018 року працівники РЦСССДМ спільно з працівниками управління соціального захисту населення райдержадміністрації та територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) проведено виїзний рейд-перевірку сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах на території Сергіївської сільської ради.

Під час перевірки члени комісії звертали увагу на наявність: запасів продуктів харчування, приготовленої їжі, запасу необхідних речей, шкільного приладдя, спальних місць, білизни та створення відповідних умов для проживання. Під час проведення рейду грубих порушень виявлено не було, але деякі сімʼї було взято на особливих контроль соціальних служб . Було перевірено умови утримання та виховання дітей у сім’ях, які опинилися в складних життєвих обставинах (4 сім’ї / 15 дітей), та цільового використання коштів при народженні дитини (1 сім’я/5 дітей). З усіма батьками проведено профілактично-роз’яснювальну роботу щодо належного виконання батьківських обов’язків, попереджено про правову відповідальність, згідно чинного законодавства. Наголошено про створення сприятливих умов для виховання та розвитку дітей в родині та підготовці до нового навчального року. В ході роботи жителів громади  проінформували стосовно діючого законодавства та заходів соціального захисту; провели консультаційно-роз’яснювальну щодо надання документів, необхідних для оформлення субсидій, встановлення статусу багатодітної родини й видачі відповідних посвідчень, та ін. Суб’єктами соціальної роботи надано батькам комплекс індивідуальних соціальних послуг, направлених на покращення ситуації в сім’ях. В результаті комплексного втручання соціальних служб в сімейне життя родин, відносно виконання батьками своїх батьківських обов’язків, завжди повинен бути результат, і він – є. У більшості сімей яких було відвідано помічена позитивна динаміка, що не могло не втішити членів комісії.

 

  •  
-