Писанково-великодня інсталяція Путильського центру дитячої та юнацької творчості одержала найвищу нагороду ІІІ етапу фестивалю-конкурсу "Розквітай, писанко!"

13.04.2018 | 09:51
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
false

Минулого року в столиці Буковини започатковано фестиваль-конкурс «Розквітай, писанко!». Цьогоріч 12 квітня під егідою виконавчої влади краю вдруге перед приміщенням облдержадміністрації пройшло яскраве фестивальне дійство.

Фестиваль зібрав представників закладів загальної середньої, позашкільної, професійно-технічної освіти області. Так, 33 конкурсні роботи представлено у номінації «Писанкове дерево», 29 робіт – у номінації Великодній рушник». Путильщину на конкурсі представляв дружній і талановитий колектив Путильського районний центр дитячої та юнацької творчості, який вже посідав на конкурсі призові місця.

Оцінювало переможців професійне журі на чолі з  майстром народного мистецтва України Василем Беженаром, яке і  визначило переможців ІІІ етапу фестивалю-конкурсу.

Приємною несподіванкою стало оголошення головного переможця, який одержав Гран-прі в номінації «Писанкове дерево». Ним став саме наш колектив Путильського районного центру дитячої та юнацької творчості.

Заслужену нагороду колективу вручив голова обласної державної адміністрації Олександр Фищук. Також слід відмітити, що із призового фонду фестивалю колектив районного центру одержав грошову винагороду у розмірі 7 тис. грн.

В рамках конкурсної програми також визначено переможців у номінації «Великодній рушник» та «Кращий розпис традиційної писанки». Кожного із переможців нагороджено дипломами та грошовими винагородами.

  •  
-