Підсумовано роботу соціальної сфери району за І квартал поточного року

27.04.2018 | 14:32
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
false

26 квітня в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації проведено нараду за підсумками роботи першого кварталу 2018 року,  участь в якій прийняв перший заступник голови райдержадміністрації Михайло Ямницький.

Проаналізувала роботу установи за звітний період начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Тетяна Петрик.

Посадовець звернула особливу увагу на роботу по призначенню всіх видів державних соціальних допомог, пільг та субсидій, своєчасну виплату одноразової грошової допомоги до 9 травня ветеранам війни та прирівняних до них осіб.

Проінформувала про те, що з 1 січня поточного року введена тимчасова виплата державної соціальної допомоги особам, які мають страховий стаж більше 15-и років, однак ще не досягли пенсійного віку. Вона зауважила, що продовжується координаційна робота по попередженню насильства в сім’ях, торгівлі людьми, гендерної політики, легалізації «тіньової» зайнятості населення та неофіційних заробітків.      

Перший заступник голови райдержадміністрації Михайло Ямницький зупинився на питаннях дотримання трудової та виконавської дисципліни, своєчасного виконання розпоряджень та доручень райдержадміністрації, уважного ставлення до вирішення питань заявників на отримання  допомог, пільг та субсидій, ефективній роботі комісії по призначенню та виплаті ДСД, відповідність матеріально-побутових умов сім’ї для отримання різних видів допомог, цільове використання коштів.

 

  •  
-