Підготовка до впровадження на теренах району Концепції Нової української школи

06.04.2018 | 12:27
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
false

Про підготовчі кроки до впровадження на теренах району Концепції Нової української школи розповідають в відділі освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

Вже 1 вересня 2018 року в усіх школах Путильського району першокласники навчатимуться за моделлю Нової української школи. З метою реалізації Закону України «Про освіту» від 05.09.2017 № 2145-VІІІ, Концепції Нової української школи сектором управління в сфері освіти райдержадміністрації розроблено та затверджено План заходів щодо впровадження Концепції Нової української школи в умовах реформування початкової освіти в Путильському районі. Разом з тим визначено тренерів з підготовки педагогів щодо впровадження Концепції Нової української школи.

Вчителі перших класів зареєструвались на сайті  ed-era.com/nus для проходження навчання у веб-форматі за онлайн-курсом та прийняли участь у роботі настаново-очної сесії, другої очної сесії, а в квітні будуть брати  участь у третій очній сесії навчання вчителі в1-х класів Нової української школи.

На інформаційному сайті сектора управління в сфері освіти створено рубрику на допомогу педагогам, батькам, керівникам навчальних закладів «Особливості організації освітнього процесу в умовах запровадження нового Державного стандарту», на якому постійно оновлюються інформації про впровадження нового Державного стандарту та реалізації заходів Концепції Нової української школи.

Одним із ключових компонентів Нової української школи є сучасне освітнє середовище, яке передбачає перегляд зміни фізичного, просторово-предметного оточення, програм та засобів навчання. Кожен вчитель початкових класів працюватиме не просто у світлому затишному класі, а й матиме технічно обладнане комп’ютерне місце. Для створення усіх умов сучасного вчителя  Департаментом освіти і науки  облдежадмінстрації перерозподілено 4233,9 тис грн., в тому числі 180 тис. грн. для потреб Путильщини, для придбання персональних комп’ютерів/ноутбуків та техніки для друкування, копіювання, сканування, ламінування. 

  •  
-