Під керівництвом Миколи Савчука відбулась апаратна нарада

16.04.2018 | 12:27
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
false

У ході апаратної наради голова райдержадміністрації Микола Савчук перед присутніми керівниками структурних підрозділів підняв низку актуальних питань, які вимагають посиленої  уваги  та концентрації зусиль з боку органів виконавчої влади району.

Микола Савчук акцентував увагу підготовці до проведення традиційного для мешканців району свята проводів вівчарів на полонини, яке нинішнього року відбудеться на тиждень раніше аніж зазвичай - 20 травня.

«Ми планомірно готуємось до проведення в травні загальнодержавних свят Дня примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та головного нашого традиційного дійства «Полонинська ватра», - зауважив голова районної державної адміністрації.

Також очільник райдержадміністрації зазначив, що наразі вивчається питання технічного переносу лінії електропередач біля новозведеного приміщення Усть-Путильської загальноосвітньої школи. «Наразі розроблено два проекти, завдяки, яким можна провести роботи по переносу високовольтних ліній», - додав керманич району.

Повертаючись до питань проведення ремонтних робіт Микола Савчук повідомив, що кошти співфінансування в розмірі 10 відсотків від кошторисної вартості робіт по  стадіону «Карпати» селища та районного будинку культури закладено в районному бюджеті. Відповідні підтверджуючі документи надіслано до Мінрегіонбуду та ЖКГ. Нагадаємо, за результатами конкурсного відбору ці об’єкти відібрано як такі, що можуть фінансуватись за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку. За умовами конкурсу 10 відсотків від вартості  об’єктів фінансуватимуться із місцевого бюджету.

За результатами наради дано доручення начальнику управління соціального захисту населення райдержадміністрації підготувати матеріали щодо розгляду відшкодування витрат на послуги зв’язку, перевезень окремим пільговим категоріям населення.

    

  

  •  
-