Освітяни намітили пріоритетні напрями методичної роботи та обговорили практику викладання окремих навчальних дисциплін

19.04.2018 | 10:56
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
false

17 квітня на базі закладів освіти Путильського району відбулися виїзні методичні студії для заступників директорів закладів освіти з навчальної роботи, вчителів географії, фізичної культури та класних керівників за участю працівників ОІППО Чернівецької області.

В ході роботи методичної студії заступники директорів з навчальної роботи детальної ознайомились з пріоритетними напрямками та формами науково-методичної роботи, які презентувала Тамара Богачик, заступник директора з науково-методичної роботи Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області, кандидат історичних наук.

Завідувач НМЦ освітнього менеджменту та координації діяльності методичних служб  Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області Куриш Наталія Костянтинівна розкрила значимість формування у педагогів компетентності «Ініціативність та підприємливість», як однієї із складових процесів реформування освіти України.

Також заступникам було представлено методичне об’єднання, як одну із ефективних форм організації методичної роботи закладу освіти.

Учасники студії активно обговорили сучасну реформу освіти, намітили пріоритетні напрями методичної роботи з педагогами, практично визначали сильні, слабкі сторони, можливості та загрози впровадження змін.

В Путильському закладі освіти пройшли методичні студії для вчителів географії за участю завідувача НМЦ природничо-математичних дисциплін ОІППО Рибчинського В.М., методиста РМК сектора управління в сфері освіти РДА Шемберко М.М. з проблеми «Компетентнісний підхід вчителів географії при підготовці учнів до ЗНО з географії», найважливішим акцентом у роботі якої зосереджувалися на компетентнісному підході до вивчення географії, реалізації теоретичної та практичної частини навчальних програм, алгоритму підготовки учнів до олімпіад, ДПА та ЗНО. Вчителів географії було ознайомлено з програмами та проектам підручників для 10-11 класів, які будуть чинні з нового навчального року.

Завідувач НМЦ виховної роботи та позашкільної освіти П.Старовойт  та та методист НМЦ виховної роботи та позашкільної освіти Р.Федюк  провели зустріч з класними керівниками закладів освіти району для вирішення питань навчання та виховання учнів.

Для вчителів фізичної культури Старовойтом П.С. та Крилатою Л.Б., методистом РМК сектора управління в сфері освіти райдержадміністрації був проведений майстер-клас «Педагогіка здоров’я та розвиток ключових компетентностей у процесі викладання фізичної культури».

В роботі методичних студій взяли участь завідувач РМК сектора управління в сфері освіти райдержадміністрації Любов Шевчук,  заступники директорів, вчителі географії, фізичної культури, а також класні керівники із закладів освіти Селятинської, Усть-Путильської ОТГ.

  •  
-