Орденом «Берегиня України» нагороджено вчителя української мови та літератури, керівника студії «Писанка» Ганну Вережак

06.06.2018 | 14:12
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
false

23 травня в Будинку офіційних прийомів відбулася Урочиста частина ІІ Всеукраїнського проекту «Я — Українка», який проходив за участі представників Адміністрації Президента України, народних депутатів України, органів влади та місцевого самоврядування, громадських об’єднань. Проект розповів про майже 150 жінок, які поєднали наполегливу працю і любов до України для блага та розквіту нації. Вони возвеличують країну, множать здобутки, зачаровують своєю вдачею, вражають шляхетністю і милосердям.

З метою гідного представлення та об’єднання українських жінок, які присвятили своє життя боротьбі за кращу долю України, відродженню, звеличенню нашої рідної землі добрими справами, Український інформаційно-видавничий центр «Галактика» започаткував Всеукраїнський проект «Я — Українка».

Проект здійснювався за підтримки та участі представників Верховної Ради України, Адміністрації Президента України, Кабінету Міністрів України, керівників місцевого самоврядування, обласних та районних адміністрацій, громадських об’єднань тощо.

Невід’ємною частиною проекту була підготовка та випуск книги «Я — Українка», сторінки якої розстеляють рушники жіночих доль. Крім знаменитих постатей, в ній є і багато імен, які ще не відомі широкому загалу, та є не менш значущі в долі нашої країни. Серед них  наша землячка, вчитель української мови та літератури, керівник студії «Писанка» Ганна Вережак, яка за особливий внесок у розвиток української держави та духовне відродження нації була нагороджена почесною грамотою, орденом «Берегиня України», а також Книгою Пошани «Я -  Українка» жителька села Яблуниця. Нагороду вручив перший Президент України Леонід Кравчук.

  •  
-