Олександр Фищук та Ольга Богомолець вручили знак народної пошани «Орден матері бійця АТО» 55-ти матерям загиблих бійців АТО з Буковини

11.04.2018 | 15:12
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
false

Сьогодні голова облдержадміністрації Олександр Фищук разом із народним депутатом України Ольгою Богомолець зустрілися з матерями загиблих воїнів в АТО.

В рамках зустрічі обговорено стан справ із соціальною захищеністю родин Героїв, а також  вручено нагороди народної пошани «ОРДЕН МАТЕРІ БІЙЦЯ АТО» матерям бійцям АТО.

«Шановні матері, сьогодні ми зібрались щоб привернути увагу суспільства до Вас – святі жінки, нагадати, що сьогодні всім Вам дуже потрібна наша увага, допомога та підтримка, - сказав голова облдержадміністрації Олександр Фищук, звертаючись до присутніх. - Ви втратили найдорожче – своїх синів, заради збереження життя інших людей. І Ви заслуговуєте на нашу найбільшу повагу та підтримку. Вам – особлива шана. Адже найбільшою втіхою для Вас буде знати, що Ваші діти загинули недаремно, і їхній подвиг не буде забутий».

Олександр Фищук звернув увагу на те, що більшість із загиблих за Україну є дітьми вже вільної незалежної Української держави. «Їхній подвиг – свідчення відповідальності та патріотизму, вкотре довів усьому світові, що українці – сильний народ, достойний кращого життя і готовий боротися за свої права», - наголосив голова облдержадміністрації.

В числі 55-ти відзнак, які були вручені головою облдержадміністрації спільно із народним депутатом Ольгою Богомолець матерям загиблих Героїв, чотири були адресовані матерям загиблих воїнів вихідців з Путильщини: Олександра Чигрина, Олександра Зайця, Сергія Потарайко, Дмитра Горбана.

  •  
-