Окремі питання організації роботи з питань військового обліку та земельних питань узгоджено у ході проведеної наради

08.10.2018 | 10:21
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Новоселицький район

Окремі питання у сфері земельних відносин та ведення військового обліку обговорено 4 жовтня у ході наради, яку зорганізовано за участю сільських та селищного голів, сільських голів ОТГ, спеціалістів сільських, селищної рад з земельних питань та відповідальних за ведення військового обліку, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації.

Відкриваючи нараду голова райдержадміністрації закликав всі зацікавлені сторони до конструктивної співпраці задля надання громадянам якісних адміністративних послуг, які надаються в сфері земельних відносин та забезпечення виконання завдань щодо призову на строкову військову службу восени 2018 року.
Учасники наради обговорили всі наявні проблеми, які стоять на заваді видачі громадянам позитивного висновку щодо реєстрації земельних ділянок, та за пропозиціями сторін прийняли ряд рішень, серед яких - спрямування низки звернень до вищестоящих органів, які курують земельні відносини з тим, щоби врегулювати питання реєстрації земельних ділянок, що належать до особливо цінних земель.
Всіляко сприяти роботі військкомату у питаннях виконання завдань по призову юнаків на строкову військову службу закликав військовий комісар Путильського райвійськкомату Мирослав Рожка. За словами Мирослава Михайловича, доведені по району завдання виконані тільки на 60 відсотків. Він наголосив, що ключевим в цьому плані являється сповіщення органами місцевого самоврядування юнаків та вручення їм повісток.
Далі обумовлено стан та механізми реєстрації та ідентифікації сільсько-господарських тварин, про що розповів начальник Путильського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Чернівецькій області Василь Кушнір та завідуюча сектором агропромислового розвитку райдержадміністрації Ганна Циганюк.
На організації належного планування роботи сільських рад району наголосила керівник апарату районної державної адміністрації Марія Яків’юк.

  •  
-