Однією з дієвих форм матеріальної підтримки безробітних, є організація громадських та інших робіт тимчасового характеру

11.10.2018 | 09:44
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Новоселицький район

Як повідомляють в Путильській районній філії Чернівецького обласного центру зайнятості, саме за рахунок тимчасової зайнятості, шляхом організації робіт тимчасового характеру, можливо оперативно задовольнити потреби роботодавців та виконати певні види робіт.

Громадські та інші роботи тимчасового характеру виконуються виключно на створених для цього тимчасових робочих місцях. На осіб, які беруть участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру, поширюються державні соціальні гарантії, передбачені законодавством про працю та зайнятість населення і загальнообов’язкове державне соціальне страхування.
В умовах дефіциту якісних вакансій та гострої конкуренції на ринку праці все більшої ваги набувають громадські роботи та роботи тимчасового характеру – один із напрямків активної політики зайнятості населення. Завдяки їм можна пом’якшити наслідки безробіття, а також вирішити нагальні питання соціального розвитку територіальних громад.
З метою розширення можливості забезпечення зайнятості громадян Путильською районною філією Чернівецького обласного центру проводиться робота з роботодавцями з організації громадських та інших робіт тимчасового характеру. З початку року до участі у громадських та інших робіт тимчасового характеру залучено 98 осіб.
Керівники сільських, селищної рад, територіальних громад району зацікавлені у проведенні таких робіт: наводиться лад та благоустрій у населених пунктах, надається допомога у підготовці до опалювального сезону об’єктам соціальної сфери.
Активно у питаннях організації тимчасових робіт співпрацюють з районною філією Чернівецького обласного центру зайнятості Сергіївська, Киселицька, Дихтинецька сільські ради, сектор культури Путильської районної державної адміністрації. Найбільше безробітних було залучено до тимчасових робіт на території Конятинської об’єднаної територіальної громади. Так, 10 жовтня 2018 року на території цієї громади за участю 6 безробітних було організовано коління та складання дров для об’єктів соціальної сфери. Ця об’єднана територіальна громада є прикладом для інших територіальних громад району щодо плідної співпраці в залученні безробітних до суспільно корисних робіт.
Підсумовуючи вище зазначене можна сказати, що спільні зусилля служби зайнятості та роботодавців є запорукою вирішення соціально важливого питання зайнятості населення в районі. Враховуючи, що користь від організації тимчасових робіт очевидна, Путильська районна філія Чернівецького обласного центру зайнятості й надалі розвиватиме співпрацю у цьому напрямку з усіма зацікавленими роботодавцями району.

  •  
-