Нехай "Пісня буде поміж нас»

10.10.2018 | 09:18
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Новоселицький район

Як інформують в Путильському центрі дитячої та юнацької творчості, з 5 по 8 жовтня у місті Вижниця проходив відкритий фестиваль-конкурс виконавців української естрадної пісні імені Назарія Яремчука. Фестивальне дійство об’єднало 38 солістів та вокальних колективів з різних куточків мальовничої України. Путильщину представляли вихованець Путильського районного центру дитячої та юнацької творчості Іван Хмелевський та вихованець районного будинку культури Василь Чигрин.

Приємні спогади, позитивні емоції, чудові виступи супроводжувались гарячими оплесками. Глядачі та учасники фестивалю стоячи, завершуючи перший фестивальний день виконали славнозвісну «Родину», яку по всьому світу прославив наш незрівнянний Назарій Яремчук.
Впродовж фестивальних днів звучали пісні з репертуару Назарія Яремчука, українські естрадні пісні, авторські та пісні з творчого доробку композитора – народного артиста України Левка Дутківського.
6 жовтня відбувся мистецький вечір «Незрівнянний світ краси», присвячений вокально-інструментальному колективу «Смерічка», з яким було тісно пов’язане життя Назарія Яремчука.
8 жовтня у районному будинку народної творчості та дозвілля відбувся гала-концерт та нагородження переможців фестивалю. Відкривав концерт наш вихованець Іван Хмелевський, який за результатами фестивального дійства зайняв ІІІ місце. Юнак виконав пісню «Карпатський дощ».
Натомість другий учасник з Путильщини Василь Чигрин посів друге місце.
Земляки радіють успіхам талановитої юні, яка крок за кроком долає непростий шлях до зіркових висот та можливо в подальшому продовжить справу своїх наставників.

  •  
-