Навчання дітей правилам пожежної безпеки

08.02.2018 | 14:03
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
false

7 лютого фахівці Путильського районного сектору УДСНС провели профілактичну роботу в навчальних закладах, зокрема, відвідали Плосківську, Селятинську та Шепітську ЗОШ I-III ступенів.

Фахівці ДСНС нагадали дітям правила безпеки та вказали найпоширеніші причини пожеж, які виникали протягом минулого та з початку 2018 років.

Рятувальники наголосили, що головною причиною пожеж у побуті є «людський фактор». Саме через людську недбалість та нехтування елементарними правилами безпеки й виникає більшість нещасних випадків, а саме, через неправильну експлуатацію пічного опалення взимку. Крім того, користування старими та несправними електроприладами, перевантаження електромережі, що спричиняє коротке замкнення, а також необережне поводження з вогнем, зокрема, пустощі з сірниками. Небезпечні ігри з вогнем часто закінчуються трагічними випадками. Вони виникають через допитливість дітей та неуважність батьків. Залишені в дома без нагляду діти можуть обрати собі в якості іграшок вогненебезпечні предмети – такі, як сірники або запальничку. У зв’язку з цим рятувальники наголосили викладачам загальноосвітніх закладів про необхідність бесід із батьками щодо небезпеки, яку несуть для дітей сірники, запальнички та інші вогненебезпечні предмети.

Крім того, аби не допустити виникнення пожеж, вогнеборці нагадали школярам правила безпечної експлуатації опалення та електроприладів, пояснили, до чого можуть призвести пустощі з вогнем. Фахівці ДСНС продемонстрували дітям фото- та відеоматеріали, показавши, до яких наслідків призводить людське недбальство у побуті.

 

  •  
-