На теренах району проводиться інформаційна кампанія щодо створення патронатної сім’ї

08.08.2018 | 13:27
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
false

З метою популяризації сімейних форм виховання дітей, формування позитивного іміджу інститутів сімейного виховання дітей, впровадження послуги патронату над дитиною працівниками Путильської філії Чернівецького обласного центру зайнятості спільно з районним центром соціальних служб для сім‘ї, дітей та молоді, відділенням «Путильського бюро правової допомоги» 8 серпня у приміщенні районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості проведено черговий інформаційно-просвітницький захід «Презентація професії – патронатний вихователь» (щодо створення патронатної сім’ї)  для громадян району, які перебувають у пошуках роботи та безробітних.

Метою даного заходу було привернення уваги громадян району до сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також залучення громадян до створення прийомних та патронатних сімей. Присутнім роз’яснено інформацію  про те, хто може бути патронатним вихователем, які діти потрапляють у такі сім’ї, терміни перебування дітей в таких сім’ях, грошові виплати, а також документи необхідні для створення патронатних сімей. Також акцентувалася увага на  різних сімейних формах виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Слід зазначити, що під час спілкування з присутніми відчувалась небайдужість людей до теми сирітства. Місцеві жителі проявляли зацікавленість та обговорювали практичний досвід виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в сім’ях родичів, односельчан та знайомих.

Особливий інтерес громадян викликали питання щодо взаємодії прийомних сімей та патронатних вихователів з державними закладами. Але більша кількість присутніх не володіла інформацією щодо створення сімей патронатних вихователів, тому обговоренню цього питання було приділено особливу увагу. Увазі присутніх було презентовано відеоролики на дану тематику.

По завершенню заходу було розповсюджено друковану продукцію інформаційно-просвітницького спрямування у вигляді буклетів та листівок.

Подібні заходи будуть проводитися й надалі у відповідності до укладених угод про співпрацю.

 

  •  
-