На стадіоні «Карпати» ім. Андрія Гусіна відбувся турнір з футболу памʹяті загиблих воїнів в АТО з Путильщини

11.06.2018 | 09:53
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
false

На футбольний турнір присвячений памʹяті загиблих воїнів в АТО з Путильщини завітали заступник Генерального прокурора України – Головний військовий прокурор України Анатолій Матіос, військовий комісар Путильського району, підполковник Мирослав Рожка, голова районної державної адміністрації Микола Савчук, голова районної ради Микола Шевчук, голова Чернівецької обласної Федерації футболу Василь Орлецький та голова Федерації  футболу  Путильщини Андрій Дутчак, рідні загиблих героїв, учасники АТО та чимало не байдужих вболівальників, які також прийшли віддати  шану загиблим героям.

Розпочали з вшанування хвилиною мовчання памʹяті загиблих героїв в зоні АТО Олександра Чигрина, Олександра  Зайця, Сергія Потарайко, Дмитра Горбана, Віктора Ферлієвича.

«Я вдячний за бажання та ідею щодо проведення футбольного турніру,  присвяченого памʹяті загиблих воїнів в АТО з Путильщини Дмитру Юрнюку, голові Чернівецької обласної федерації з футболу Василю Орлецькому, керівництву району та багатьом не байдужим моїм землякам, - звернувся до учасників турніру,  рідних та близьких загиблих воїнів АТО заступник Генерального прокурора України – Головний  військовий прокурор України, Анатолій Матіос. - Наш святий обов’язок – пам’ятати загиблих. Ми повинні донести імена героїв, які загинули за честь і незалежність України, до майбутніх поколінь". Анатолій Васильович наголосив, що потрібно вшановувати пам’ять тих, хто не повернувся та підтримувати їх близьких, але також слід не забувати та  всіляко підтримувати живих – тих, хто сьогодні захищає нас від ворожої навали. В знак глибокої шани та поваги до подвигу, Анатолій Васильович подарував рідним і близьким загиблих героїв та присутнім учасникам АТО футбольні м’ячі та цінні подарунки.

Поряд з тим голова районної державної адміністрації Микола Савчук зауважив, що не легко сьогодні знайти слова втіхи для рідних і близьких загиблих хлопців, та ми завжди будем пам’ятати імена героїв, які віддали найцінніше -  своє життя.  Ми у великому боргу перед родинами загиблих. Вони втратили найдорожче – дітей, батьків, чоловіків… Сьогодні держава не дбає про них на належному рівні, перекладаючи обов’язки на владу на місцях, але ми зробимо все можливе, аби полегшити їх життя». Герої АТО не вмирають. Вони живуть у наших серцях, у наших душах, у нашій пам’яті. Сьогодні ми заради пам’яті загиблих наших земляків проводимо цей турнір.

Користуючись нагодою Микола Петрович виконав почесну місію, вручивши матері загиблого героя Олександра Зайця відзнаку «За заслуги перед Путильщиною» та годинник, ще раз подякувавши за сина, який відстоював честь та незалежність нашої держави.

Отже результати турніру виглядають наступним чином:

У півфіналі «Буковина» (Розтоки, Путильський район) перемогла «Бук-ФАМ» (Чернівці) – 5:1, а «Черемош-Вижниця» по пенальті здолав «RA-DENT» (Чернівці) – 1:1 (пен. – 4:2).

У матчі за 3 місце «RA-DENT» обіграв «Бук-ФАМ» 2:0, а «Черемош-Вижниця» знову по пенальті взяв гору над «Буковиною» (Розтоки) – 0:0 (4:1).

  •  
-