На обласному рівні розглянуто питання практичного застосування закону України «Про державну службу»

04.04.2018 | 16:38
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
false

Вчора, керівник апарату районної державної адміністрації Марія Яків’юк прийняла участь в семінар-нараді щодо практичного застосування Закону України «Про державну службу». Захід організовано Міжрегіональним управлінням Національного агентства України з питань державної служби у Чернівецькій, Івано-Франківській та Тернопільській областях спільно з обласною державною адміністрацією.

У ході семінар-наради мова велась про практичне застосування Закону України Про державну службу». Розглянуто особливості застосування законодавства про державну службу, на яких зупинилася начальник Міжрегіонального управління Світлана Онищук.

У рамках семінару виступили та відповіли на численні запитання присутніх головні спеціалісти Міжрегіонального управління Тетяна Лукащук, Мар’ян Когут, Василь Дрогомирецький, які звернули увагу присутніх  на особливості оцінювання результатів службової діяльності державних службовців, дисциплінарної відповідальності державних службовців, процедури проведення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби тощо.

Передбачено, що ближчим часом на рівні районних державних адміністрацій відбудуться тренінги з питань застосування законодавства про державну службу.

  •  
-