На Карпатському форумі регіонального розвитку презентовано Селятинську сільську ОТГ

01.06.2018 | 14:29
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
false

01 червня 2018 року в Яремче в рамках другого дня Карпатського форуму регіонального розвитку "Можливості розвитку гірських територій в умовах реформи децентралізації" голова Селятинської сільської об'єднаної територіальної громади Валерій Полянчук презентував громаду.

Він розповів про стратегічне бачення розвитку Селятинської ОТГ, зокрема про  один із напрямків - відкриття пунктів пропуску Ульма-Руська та Ізвоареле Сечевей- Шепіт в рамках Спільної операційної програми Україна - Румунія, що передбачає залучення інвестицій в транспортну інфраструктуру, відкриття контрольно-пропускних пунктів та транскордонних проектів.

Також Валерій Полянчук запросив присутніх відвідати колишню радіолокаційну станцію "Памір", що на висоті 1600 м над рівнем моря на вершині гори Томнатик у селі Шепіт Путильського району Чернівецької області.

Також Селятинська ОТГ пропонує відпочинок у Селятині в одному з найстаріших поселень Буковинської Гуцульщини, відвидини вольєра Селятинського лісництва та ознайомлення із визначними пам'ятками громади.

  •  
-