На базі району відбувся семінар на тему «Практичні та правові аспекти співпраці громадських рад та органів державної влади в сфері захисту прав громадян»

13.04.2018 | 09:08
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
false

Вчора,12 квітня, на базі методичного кабінету сектору управління в сфері освіти райдержадміністрації за участю голови громадської ради, що діє при Путильській райдержадміністрації Оксани Забродоцької та лідерів громадських організацій, які входять до її складу пройшов семінар на тему «Практичні та правові аспекти співпраці громадських рад та органів державної влади в сфері захисту прав громадян».

Захід зорганізовано Чернівецькою обласною громадською організацією «Комітет виборців» та проведено в рамках проекту «Правова освіта громадян через Центр правової інформації та консультації».

Заступник голови громадської організації Ігор Баб’юк ознайомив учасників семінару із головними принципами участі громадян  в прийнятті рішень на районному рівні. Також поінформовано про повноваження громадських рад, в тому числі із налагодження ефективної взаємодії із органами виконавчої влади щодо відстоювання прав громадян.

В рамках зустрічі представники громадських організацій району мали змогу з уст громадських експертів отримати відповіді на запитання, які цікавлять громаськість.

  •  
-