На апаратній нараді визначено завдання, над якими працювамуть структурні підрозділи протягом поточного тижня

01.10.2018 | 15:31
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Новоселицький район

Під керівництвом голови районної державної адміністрації сьогодні, 1 жовтня, за участю керівників структурних підрозділів відбулась апаратна нарада, у ході якої обговорено стан справ в галузях району.

Обумовлено хід здійснення ремонтних робіт на окремих соціальних та культурних об’єктах - стадіону «Карпати» імені Гусіна, інфекційного відділення КЗ «Путильська центральна районна лікарня», вирішенні технічних питань щодо реставраційних робіт музею-садиби Ю.Федьковича. Задля якісного виконання робіт наголошено на здійсненні постійного контролю за їх ходом.
«Буковина готується до відзначення 100-річчя Буковинського віча», - підкреслив Микола Савчук. – З нагоди цієї події на Буковині засновано ювілейну відзнаку обласної державної адміністрації «100-річчя Буковинського Віча», на вручення якої заслуговують заслужені люди, громадські активісти, які доклали максимум зусиль для розвитку нашого краю, примноження здобутків Буковини. Він доручив керівникам підрозділів на зборах трудових колективів розглянути та подати до райдержадміністрації кандидатури для нагородження.
Також очільник району вкотре підкреслив обмежені можливості районного бюджету, зокрема, акцентував увагу на питанні подальшого фінансування захищених статей бюджету.
Проаналізовано стан соціальних виплат, субсидій незахищеним верствам населення та зосереджено увагу на виконанні ремонтних робіт на автошляхах району.

  •  
-