На апаратній нараді обговорено роботу фінансового управління за І квартал 2018 року

02.04.2018 | 16:18
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
false

За  інформацією начальника фінансового управління райдержадміністрації Тетяни Назарової, протягом І кварталу 2018 року управлінням проводилась робота згідно Положення про фінансове управління та затверджених функціональних обов»язків по реалізації бюджетної політики в частині місцевих бюджетів, дотриманню фінансово-бюджетної дисципліни.

Для контролю за дотриманням законодавства при затвердженні місцевих бюджетів району на 2018 рік фінансовим управлінням проведено суцільну експертизу 5 сільських та 1 селищного рішення сесій про затвердження відповідних бюджетів.

З метою своєчасного і повного надходження платежів до бюджетів здійснюється поденний аналіз виконання даних показників, в результаті чого за відповідний період 2018 року згідно прогнозних розрахунків  забезпечено виконання власних надходжень на 125,4% при планових призначеннях 5977,9 тис.грн. надійшло 7495,0 тис.грн.

Зокрема, згідно постанови КМУ від 28.02.2018р №116 «Деякі питання зарахування частини акцизного податку виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України пального до загального фонду бюджетів місцевого самоврядування у 2018 році»  на сьогоднішній день зараховані кошти до селищного бюджету в сумі 51,5 тис.грн., що сладає 14,5% до затвердженого річного плану (355,0 тис.грн.) та проти відповідного періоду менше на 44,6 тис.грн. (-46,4%), причому виключено з переліку бюджет с.Розтоки в частині надходження даного податку, проти факту 2017 року -  11,4 тис.грн. По підсумках проведеного аналізу спеціалістами фінансового управління щодо забезпеченості асигнуваннями на оплату праці працівників бюджетних установ району незабезпеченість  до кінця року за рахунок власних надходжень складає  в сумі 12660,0 тис.грн., за рахунок медичної субвенції – 2862,0 тис.грн.

Щомісячно фінансовим управлінням проводиться економічний аналіз виконання місцевих бюджетів району за видатками та вносяться необхідні пропозиції щодо ефективного використання бюджетних коштів. За І квартал 2018 року проведено фінансувань з рахунків районного бюджету відкритих фінансовим управлінням в управлінні Держказначейства на суму 53706,6 тис.грн та 74 довідки на уточнення розпису районного бюджету по загальному та спеціальному фондах.  Забезпечується щоденний аналіз та контроль за використанням коштів  на оплату праці працівників бюджетних установ та спожиті енергоносії, недопущення заборгованості з даних виплат.

Проведено роботу по узагальненню  та опрацюванню показників виконання місцевих бюджетів району за 2017 рік, затверджених планових показників на 2018 рік з відповідною підготовкою та подання матеріалів до Департаменту фінансів облдержадміністрації.  Проводилася робота по підготовці матеріалів до розгляду на засіданні колегії районної державної адміністрації та сесії  районної ради відповідно по питаннях виконання бюджету за 2017 рік та внесення змін до районного бюджету на 2018 рік. Крім цього, підготовлено матеріали та прийнято участь у засіданні 4 комісій по мобілізації платежів до місцевих бюджетів та оптимізації мережі бюджетних установ району.

Розглянуто 47 звернень від розпорядників коштів місцевих бюджетів та громадян.  

  •  
-