Микола Савчук провів апаратну нараду

08.10.2018 | 16:01
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Новоселицький район

Аналіз визначних подій минулого тижня провів голова районної державної адміністрації сьогодні у ході апаратної наради. Як зазначив Микола Савчук, головними з них були штабні навчання із залученням усіх служб цивільного захисту та поставленими завданнями, наближеними до реальних та святкові урочистості, присвячені Дню вчителя.

Буковина святкує 100-річчя Буковинського віча. Відтак, з метою нагородження ювілейною відзнакою визначних людей, заслужених суспільно-політичних діячів з нагоди цієї визначної дати в житті Буковинського краю очільник району визначив остаточні терміни подання від підприємств, установ, організацій району подань на нагородження.
Також дано доручення структурним підрозділам райдержадміністрації, які звітують на колегії райдержадміністрації до 12 жовтня підготувати відповідні інформаційні матеріали та подати до відділу з питань управління персоналом та організаційно-інформаційних технологій апарату райдержадміністрації.
В районі спостерігається спалах кору. Станом на 5 жовтня 2018 року зареєстровано таких 12 випадків. Щоби завадити поширенню цієї та інших інфекційних хвороб відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації запропоновано провести спільну нараду за участю медичних та санітарно-епідеміологічних служб, медичних сестер загальноосвітніх закладів, під час якої врегулювати спірні питання проведення дітям ряду профілактичних щеплень.

  •  
-