Микола Савчук провів апаратну нараду

09.07.2018 | 11:11
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
false

На актуальних питаннях життєдіяльності району, реалізацію на місцях реформ в освітній та медичній сферах наголосив сьогодні під час проведення апаратної наради голова районної державної адміністрації.

Зокрема, мова велась про технічні можливості пришвидшення ходу підписання договорів із лікарями сімейної медицини щодо медичного обслуговування населення, готовність підрозділів виконавчої влади до проведення перевірок представниками Головдержслужби та КМУ на предмет дотримання вимог законодавства про державну службу, ведення діловодства, дотримання виконавської дисципліни тощо.

Нещодавня негода завдала господарствам області значних збитків. Зафіксовано окремі пошкодження і в нашому районі, передусім це стосується пошкоджених ділянок доріг комунального значення. Зважаючи на це очільник виконавчої влади району доручив підготувати відповідні матеріали для експертного висновку в обласну державну адміністрацію по стихії, яка мала місце 28-30 червня 2018 року.

За результатами обговорених у ході наради питань в галузі освіти, медицини, соціального захисту дано низку доручень. Так, з метою приведення у відповідність до чинного законодавства в.о начальнику фінансового управління та директору Путильського центру соціального обслуговування доручено вжити заходів щодо відображення в бухгалтерському обліку основних засобів (пам'ятників) згідно Програми розвитку підтримки статутної діяльності ветеранської організації у Путильському районі; з метою створення районного інклюзивно-ресурсного центру в.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту підготувати лист на Путильську районну раду щодо внесення змін до статуту ІРЦ; управлінню соціального захисту підготувати листа на Путильську районну раду щодо неможливості виділення компенсації за послуги зв'язку пільговим категоріям громадян у зв'язку з відсутністю фінансування з державного бюджету та розгляду питання вилучення даних категорій з державнгого реєстру пільговиків; для недопущення заборгованості по заробіній платі головному лікарю КЗ "Путильський центр ПМСД" спільно з фінуправлінням підготувати лист на Конятинську та Селятинську ОТГ щодо вжиття заходів по оптимізації мережі установ охорони здоров'я з відповідними розрахунками та пропозиціями.

 

  •  
-