Микола Савчук провів апаратну нараду

12.02.2018 | 11:54
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
false

«Минулий тиждень був насичений на події. В переважній більшості підрозділів райдержадміністрації, районних службах відбулись підсумкові наради, у ході яких проаналізовано роботу за минулий рік. Наймасштабніше із них пройшла підсумкова нарада за участю працівників галузі культури. В кожній сфері обговорено напрацювання, проблеми, та їх вирішення», - так коротко, відкриваючи сьогодні апаратну нараду, проаналізував результати минулого тижня голова райдержадміністрації Микола Савчук.

Серед подій поточного тижня керівник району вирізнив проведення 13 лютого в селищі загальноукраїнської акції «Велика українська хода», яка проходить повсюдно українськими містами та селами, вшанування воїнів-інтернаціоналістів. В контексті обговорюваних питань, з метою вшанування загиблих героїв «Небесної сотні», воїнів АТО Микола Савчук доручив відділу культури, сектору містобудування та архітектури райдержадміністрації  разом з волонтерами та учасниками бойових дій розробити ескіз пам’ятного знаку, який буде встановлено в селищі на Алеї героїв.

Обговорено питання виконання в районі державної програми «Доступні ліки» та забезпечення на первинному та вторинному рівнях безкоштовними ліками осіб, пільгових категорій, зокрема, воїнів АТО, учасників бойових дій тощо.   

У ході наради дано вказівки відповідним службам щодо переоформлення угод оренди приміщень Путитильського РВК, районного сектору з питань пробації та  здійснення щоденного моніторингу відвідуваності учнями, вихованцями освітніх навчальних закладах на предмет захворюваності на кір та ГРВі.

  •  
-