Микола Савчук привітав освітян з нагоди відзначення професійного свята

08.10.2018 | 13:09
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Новоселицький район

4 жовтня на базі Сергіївського будинку культури пройшли урочистості з нагоди Дня працівників освіти. Це гарне осіннє свято зібрало гуртом освітян, ветеранів педагогічної справи, численних запрошених та гостей.

З нагоди професійного свята педагогічну спільноту району прийшли привітати голова районної державної адміністрації Микола Савчук, керівник апарату райдержадміністрації Марія Яків’юк, керуюча справами районної ради Руслана Скидан, депутати районної ради, представники трудових колективів.
Розпочала дійство словами вдячності за мудрість та любов, доброту і щирість педагогів вітальна група вихованців ПРЦДЮТ під керівництвом Любов Юріївни Москаль. Приємною несподіванкою, яку організували учні, стало виконання вальсу під звуки традиційної пісні «Вчителько моя». В парах разом з учнями закружляли заслужені педагоги, керівники району та відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.
Від імені виконавчої влади району Микола Савчук привітав освітян району з професійним святом. Побажав творити побільше чудес, кожен день посміхатися і ніколи не сумувати, зберігати оптимізм і надії, мати здоров’я і терпіння, достаток і щастя. З нагоди святкової події очільник району вручив трьом педагогам педагогічні премії ім. Ю. Федьковича, ще трьом вчителям - грамоти районної державної адміністрації. За підготовку закладів освіти до нового 2018/2019 навчального року голова районної державної адміністрації спільно з керуючою справами районної ради Руслани Скидан вручили спільні подяки виконавчої та представницької влади району.
Осінь багата на освітянські свята. 30 вересня – Всеукраїнський день довкілля та Всеукраїнський день бібліотек. Для працівників дошкілля та шкільних бібліотек прозвучали вітання від Любові Іллівни.
Для всіх нагороджених вихованці ПРЦДЮТ дарували запальні танці, пісні, гумор.
Поряд з талановитими дітьми музичні вітання педагогам адресувала композитор, співачка, викладач вокального класу та диригування Чортківського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Олександра Барвінського, учасник «Х-фактору» Наталія Стець.

  •  
-