Микола Савчук прийняв участь в пленумі районної ради ветеранів війни та праці

01.10.2018 | 16:52
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Новоселицький район

В перший день жовтня ми вшановуємо мудрість і досвід людей похилого віку. Це хороша нагода пильніше зосередитись на проблемах літніх людей, ще раз засвідчити всенародну повагу ветеранам війни і праці, нашим батькам і матерям, старшим друзям, за чиїми плечима нелегкі життєві дороги.

Тож за участю голови районної державної адміністрації Миколи Савчука, членів президії районної ради ветеранів війни і праці, голів первинних ветеранських організацій сьогодні, 1 жовтня, відбувся пленум районної ветеранської ради.
Голова райдержадміністрації Микола Савчук привітав присутніх з нагоди свята Дня людей похилого віку, Дня ветерана та засвідчив свою шану, глибоку повагу та вдячність до присутніх активістів ветеранського руху району за їхню стійку громадську позицію, життєвий досвід, яким вони діляться із підростаючим поколінням.
Ветерани праці користуючись нагодою поспілкувались між собою та перед представниками влади підняли низку актуальних питань, з якими повсякчас стикаються в житті та своїй громадській діяльності.

  •  
-