Михайло Ямницький провів нараду із керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації

02.07.2018 | 11:58
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
false

Апаратна нарада 2 липня пройшла під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Михайла Ямницького. В ході наради підсумовано наслідки негоди, в зону якої потрапив і Путильський район. За словами Михайла Ямницького, на відміну від інших територій Буковини район не зазнав значних збитків.

«Фіксувались поодинокі випадки аварійного відключення електроенергії, змито дві електроопори на селятинському напрямку, підмито ряд доріг місцевого значення. Наразі триває більш детальний збір інформації про пошкодження. Дані матеріали будуть розглянуті районною комісію ТЕБ та НС, яка ж і прийматиме відповідні рішення», - зазначив Михайло Іванович.

За підсумками півріччя увагу керівників підрозділів скеровано на вчасне складання звітності, фінансування захищених статей, виконання показників дохідної частини бюджету району тощо.

Також анонсовано проведення на тижні ряду організаційних заходів. Так, 5 липня заплановано проведення наради за участю представників лісових підприємств та участь представників району в засіданні організаційного комітету Міжнародного Гуцульського фестивалю, що проходитиме в Яремчі з 22 по 29 липня 2018 року. Щодо останнього, за словами завідуючого сектором культури райдержадміністрації Василя Нестора, учасники художньої самодіяльності представлятимуть Путильщину на фестивалі, приймаючи участь у всіх жанрах та конкурсах.

Розглянуто хід впровадження в районі медичної реформи в частині укладення угод громадян з сімейними лікарями. Головний лікар КЗ «Путильський ЦПМСД» Світлана Пилипко ознайомила із проходженням реєстрації таких угод. За її словами, наразі документально оформлено близько двох тисяч угод на медичне обслуговування  громадян. Головними чинниками, які сповільнюють процес є незадовільне забезпечення комп’ютерною технікою та невизначеність потенційних пацієнтів.  

За результатами наради очільникам підрозділів дано відповідні доручення щодо виправлення недоліків, виявлених під часкомплексної перевірки діяльностіПутильської  районної державної адміністраціїта ведення посиленого контролю за ходом літнього оздоровлення дітей.

 

  •  
-